info@fionatravel.com.ua

Вихідні у Кракові

Львів – Краків – Велічка – Закопане – Львів

 

Чудовий вікенд в місті студентів і…лицарів! Тур вихідного дня в Краків.

 

 

Початок туру:  

жовтень листопад грудень
28 11,25 9,30НР


День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.


23:00 – Виїзд на кордон.

День 2

Приїзд до Кракова.

 
Оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!
Поселення в готель.
Вільний час.

 
Екскурсія в Соляні копальні Велічка (25€ дорослі, 20€ діти до 12 років). Підземні лабіринти довжиною понад 300км, соляні озера, штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св. Кінгі на глибині 101м – це варто побачити! В копальню варто захопити з собою теплі речі.

 
Ночівля в готелі.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.

 
Рекомендуємо: екскурсія в Закопане (25€). Тур в Закопане дарує зустріч з живописною дерев’яною архітектурою, казковими краєвидами та унікальною культурою гуралів, традиції, звичаї і фольклор яких збереглися від самих витоків…  Місто є не лише скарбницею мистецтва, а й невичерпним джерелом ідей для активного відпочинку. Прогулянки верхи, їзда на велосипедах, плавання в теплих басейнах, освоєння гірських маршрутів… А найголовніше – татранський Національний Парк, у мальовничих долинах якого красуються едельвейси та крокуси, а вічнозелені кедри і сосни наповнюють повітря неповторним ароматом…

 

Рекомендуємо: екскурсія «Незабутній Краків» - по Казіміржу (15€).  Давній район Кракова Казімірж до сьогодні береже історію, культуру, звичаї та традиції єврейської нації. У лабіринтах його вулиць з невеличкими будівлями панує зовсім інший світ, відчувається дух Старого міста. У численних маленьких крамничках зі старовинними речима, поряд із звичайними предметами, знаходяться справжні раритети. Духовне життя мешканців концентрується у численних синагогах: Стара синагога, Рему, Висока, Ісаака, Купа… Культура й далі продовжує процвітати, втілюючись у різноманітних концертах, тематичних ресторанах, кафе та книгарнях.

 
Рекомендуємо: відвідання Королівських палат (15€). Королівські палати, в які ведуть пишні кам’яні портали, прикрашені витонченими камінами й печами, що вкриті яскравим розписним кахлем. Стіни, оббиті шкірою із золотими малюнками, неповторні меблі епохи Ренесансу, мальовані й різьблені стелі, бронзові підсвічники, унікальна колекція гобеленів, – створюють для очей і душі картину воістину королівського бенкету…
Вільний час.

 

Переїзд в Україну.

День 4

Прибуття у Львів (вранці,до 11:00).

 
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль.

 

Одним словом – залишайтесь у Львові!

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
до 16 лет
Больше 6 недель
2303 грн. 2149 грн.
Больше 5 недель
2456 грн. 2303 грн.
Больше 4 недель
2610 грн. 2456 грн.
Меньше 4 недель
2763 грн. 2610 грн.

доплата за одноместное размещение/ночь
614 грн.
* на выезды, отмеченные звездочкой, сезонная доплата
307 грн.
Стоимость услуги визового центра составляет
614 грн.
Гарантированный аванс на факультативные программы
307 грн.

 

Список необхідних документів для оформлення Польської візи


 

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі***, сніданки шведський стіл;
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер.
 •  супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

Подарунок від фірми:

 • сувенір на згадку про Польщу;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру –  57,72 грнстрахова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 рази, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2 рази, від 75 до 79 років - 3 рази, від 80 до 84 років - 4 рази. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • вартість послуги візового центру становить 20
 • консульський збір 35€ для громадян України
 • надання візової підтримки – 10€
Транспорт Название тура Маршрут Период заездов Дней в туре Стоимость от
Выходные в КраковеЛьвов - Краков - Величка - Закопане - Львов28.10.2016 - 30.12.201642303 грн.