info@fionatravel.com.ua

Вихідні Будапешт + Відень

 

 Львів – Будапешт – Сентендре – Відень – Львів

 

Влаштуй собі угорські вихідні! Зручний тур вихідного дня в Будапешт і Відень.

 • Аж 2 європейські столиці Будапешт і Відень за одні вихідні!
 • 2 ночі в готелі та всього 1 нічний переїзд.
І подарунок від фірми:
 • дегустація знаменитих егерських вин  в Долині Красунь;
 • подарунок на згадку про відпочинок в Будапешті;
 • пішохідна екскурсія по старовинному Львову.

 

 

Початок туру:  

січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересень
22 5,12,26 11,18,25 8,22 6,13,20,27 10,24* 8*,15*,29* 12*,26 9,23

 

 

 

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.

 
8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.


14:00 – виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Нагуляли апетит? Час заїхати в Долину Красунь. Тут на Вас чекає справжній угорський гуляш та м'ясо по-боконськи (5€) Але спочатку –  дегустація знаменитих егерських вин.  В разі затримки на кордоні, екскурсія не відбудеться. Екскурсії по Егеру немає.  
Переїзд до Будапешту. Розміщення в готелі ***. Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.


Ночівля в готелі.

День 2

Сніданок.

 
9:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (вхідний квиток 200F≈1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!


13:00 – екскурсія в Сентендре  (15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.

 
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.

 
Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.


Ночівля у готелі.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

 
8:00Рекомендуємо: екскурсія «Віденська симфонія»  (45€ дорослі, 40€ діти до 16 років).   Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.Орієнтовний час початку оглядової екскурсії 12:00, її тривалість - 3 години.


Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років) В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш. Повернення в Будапешт.

Виїзд з Відня орієнтовно о 19:00.

 

Переїзд в Україну.
І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам’ять! DVD-диск про Будапешт.

День 4

Прибуття у Львів (вранці, до 12:00).


Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль.

 

Одним словом – залишайтесь у Львові!

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
до 16 лет
Больше 6 недель
2610 грн. 2456 грн.
Больше 5 недель
2763 грн. 2610 грн.
Больше 4 недель
2917 грн. 2763 грн.
Меньше 4 недель
3070 грн. 2917 грн.

доплата за одноместное размещение/ночь
461 грн.
* на выезды, отмеченные звездочкой, сезонная доплата
307 грн.
предоставление визовой поддержки
307 грн.
Гарантированный аванс на факультативные программы
307 грн.

 

Список необхідних документів для оформлення Угорської візи

 

 

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі ***, сніданки шведський стіл,
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

Подарунок від фірми:

 • дегустація вин в Долині Красунь;
 • подарунок на пам'ять про Будапешт;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру –  52,56 грн; страховая компания Граве Украина, ассистирующая компания Mondial assistance, программа страхования «Standard». Если возраст туриста от 60 до 69 лет, коэффициент страхования увеличивается в 1,5 раза, если возраст туриста от 70 до 74 лет - 2 раза, от 75 до 79 лет - 3 раза, от 80 до 84 лет - 4 раза. Лица старше 85 лет на страхование не принимаются;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір 35€ для громадян України.
 • послуги візового центру – 20€ (якщо подача через візові центри в Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі).
 • предоставление визовой поддержки 10€
Транспорт Название тура Маршрут Период заездов Дней в туре Стоимость от
Выходные Будапешт + ВенаЛьвов - Будапешт - Сентендре - Вена - Львов22.01.2016 - 23.09.201642610 грн.
Рассылка