info@fionatravel.com.ua

Чеський тандем Прага + Дрезден

Поринь на мить у глибини тисячоліть... 


Львів – Прага – Дрезден – Карлові Вари – Чеський Крумлов – Львів

 

 

 Комфортний відпочинок в найзатишнішому місті Європи. Незабутній тур в Прагу!

 • Захоплююча екскурсія чепурною Прагою і прогулянка на кораблику.
 • Старовинний Дрезден в програмі туру!
 • Можливість відвідати найвідоміший чеський курорт Карлові Вари і казковий Чеський Крумлов.
 • Дуже вигідна ціна!

І подарунок від фірми:

 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

 

 • Насичена програма: за короткий час можна побувати в основних туристичних місцях Чехії!
 • Екскурсія у Дрезден на цілий день!

 

Початок туру:  

лютийберезеньквітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересень
23 22 12 24 21* 19* 16* 20

 

 

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя.

15:00 – виїзд на кордон. Переїзд до Чехії.

День 2

Приїзд до Праги.
Оглядова пішохідна екскурсія «Знайомство з Прагою» Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.
Поселення в готель. Знайомство з громадським транспортом у супроводі керівника групи.
Вільний час.
 Рекомендуємо екскурсію «Королівські Градчани»  (15€). На лівому березі річки Влтави розташувались Королівські Градчани – один із чотирьох історичних районів Праги, який зупинив мить прекрасної королівської епохи. З моменту свого створення Градчани постійно добудовувались, ставши згодом символом розвитку і процвітання чеської держави.  Тут знаходиться найбільший і найвідоміший замковий комплекс у світі – Празький замок, який вражає своєю величчю і красою. Розкішні палаци, храми, мальовничі сади, фонтани і мости утворюють прекрасний ансамбль, який запрошує Вас відчути атмосферу колись такого недоступного королівського життя.
 Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава  (25€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок! На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період – на ній знаходиться ресторан, та верхня – відкрита.
 Рекомендуємо відвідати одну з головних Празьких атракцій – Чорний театр (вхідний квиток 550čk≈22€). Серед вражаючих спецефектів світла, суцільної темряви і музики Ви переживете друге народження! Самостійне добирання до готелю – атобус на відстої!

Ночівля.

День 3

Сніданок. Вільний день.

 
8:30 – Рекомендуємо:  екскурсія в древню столицю Саксонії Дрезден (35€ дорослі, 30€ діти до 12 років). Колись маленьке слов'янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.

 
12:00 – знайомство з містом розпочнеться з оглядової екскурсії «Перлина німецького бароко». Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».
Тепер можна перевести подих і познайомитись із саксонською кухнею.
А після цього відвідати скарбницю «Зелені склепіння»  (вхідний квиток 12€, діти до 16 років безкоштовно).  Зелені Склепіння - найбільша колекція дорогоцінностей в Європі. Це місце, яке в Дрездені не можна пропустити! Окрім величезної колекції коштовностей, тут є й справжні ювелірні шедеври: унікальний Зелений дрезденський діамат (41 карат);  вишнева кісточка, на якій вирізано 185 портретів; чаша Івана Грозного та безліч інших  вражаючих експонатів.

 
Виїзд до Праги.

Рекомендуємо екскурсію вечірньою Прагою: «Тіні старого міста» (15€). Прогулянка вечірньою Прагою крізь століття. З Вами йтиме гід в костюмі з палаючої лампою в руці замість указки. Про життя, мрії і трагедії від примари, що є духом страченого бургомістра. Родзинка для тих, хто вже з Прагою знайомий і для сімей з дітьми. Від Старомєстської до Малостранської площі пройдете по маловідомих романтичних вуличках. Легенди та правдиві історії доповнять казкову атмосферу освітленої гасовими ліхтарями нічної Праги. Початок з настанням темряви.

Ночівля.

День 4

Сніданок. Вільний день.

Сніданок. Вільний день.
08:30 – Рекомендуємо екскрурсію у Чеський Крумлов  (35€). Це центр Південної Чехії і застиглий шматочок історії. З XVIII ст. тут не було збудовано жодного нового будинку. Чого тільки вартий Крумловський замок, який розмістився на скелі над рікою Влтавою! Після Празького Граду це найбільший архітектурний комплекс в Чехії. Як і в сиву давнину, замок і сьогодні охороняється ведмедями. Екскурсія по замку –  (вхідний квиток 230čk≈9€). Вільний час.
...Проте це далеко не все, що Вас чекає!.
Повернення в Прагу.

Ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час.
8:30 – Рекомендуємо: екскурсія в Карлові Вари (30€). Місто лікувальних джерел, променад і колонад. Тільки побувавши тут Ви зрозумієте Гете, котрий сказав: «На світі існує лише три місця, де я хотів би жити – Веймар, Рим і Карлові Вари». 
Плюс вільний час на самостійне купання в басейні, катання на фунікулері Діани, обід, бутіки й магазини... А може Вам пощастить зустріти якусь знаменитість?! І неодмінно – вічно живі троянди, просочені карловарською сіллю, – так і захочеться на пам’ять про це казкове місце серед Ангельських гір...
Виїзд до Праги. 
17:00 – виїзд до Львова.

День 6

Прибуття у Львів (близько 12:00).


Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль.

 

Одним словом – залишайтесь у Львові!

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
до 16 лет
Больше 6 недель
3991 грн. 3684 грн.
Больше 5 недель
4145 грн. 3838 грн.
Больше 4 недель
4298 грн. 3991 грн.
Меньше 4 недель
4452 грн. 4145 грн.

Доплата за одноместное размещение/ночь
461 грн.
* на выезды, отмеченные звездочкой, сезонная доплата
307 грн.
предоставление визовой поддержки
307 грн.
услуги визового центра
614 грн.

 

Список необхідних документів для оформлення Чеської візи

 

 

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання у Празі – готель***, сніданки шведський стіл; 
  •  Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;
  •  У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер.
 •  супровід керівника групи по всьому маршруту;
 •  екскурсії згідно програми.

Подарунок від фірми:

 • подарунок на згадку про Чехію;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.


У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру –  78,84 грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 раза, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2,0 раза, від 75 до 79 років - 3,0 раза, від 80 до 84 років - 4,0 раза. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір 35€ для громадян України.
 • послуги візового центру 20€.
 • надання візової підтримки – 10€
Транспорт Название тура Маршрут Период заездов Дней в туре Стоимость от
Чешский тандем. Прага + ДрезденЛьвов – Прага – Дрезден – Карловы Вары – Чески Крумлов – Львов23.02.2016 - 20.09.201663991 грн.
Рассылка