info@fionatravel.com.ua

Французькі етюди!

О  Париже!  Дві  тисячі  літ,
Задивившись у Сену  свою,
Ти  чаруєш  красою  весь  світ,
А  сьогодні – всю  душу  мою!

 

 

Львів – Лейпциг – Брюссель – Париж – «Діснейленд» – Версаль – Кьольн – Вроцлав – Львів


Без нічних переіздів

 

3 ночі в Парижі!
Піднятись на Ейфелеву вежу, прогулятись Монмартром, побачити Версаль...  

 – Париж пропонує багато прекрасного!

 Прогулянки Лейпцигом і Брюсселем.

 Екскурсія в столиці німецького гумору Кельні.

 Одне з найгарніших польських  міст – Вроцлав.

Всі міста в вартості туру!

 

Початок туру:

 

березеньквітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересень
24 14, 28мп 5,19 23* 28* 11 22

 

 

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя.
08:30 – виїзд зі Львова. Переїзд через Польщу.
Ночівля в транзитному готелі
.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.
8:30 – переїзд в Лейпциг. Оглядова екскурсія по місту. Місто музики, ярмарків та друкарства, де народилися і творили великі генії свого часу – Бах, Шиллер і Гете. Лейпциг є пам’ятником архітектури і знаменитим спадкоємцем багатьох історичних та культурних традицій. Про часи романтизму нагадує Ринкова площа та Стара ратуша, Лейпцизький університет, в якому навчалися Ніцше, Гете і Лейбніц, церква Святого Томаса, церква Святого Миколая. Давня історія залишила пам’ять про себе у численних музеях та галереях, а у стінах театрів й досі не змовкають безсмертні творіння Моцарта й Мендельсона.
Ночівля в транзитному готелі.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Брюссель. Оглядова екскурсія по місту. Столиця Бельгії та ЄС зачаровує гостей своєю історією, архітектурою і шармом… Потрапивши на екскурсію до серця Брюсселю – на площу Гранд-Плас, бачимо щось надзвичайне, все ніби на сцені Оперного театру поміж декорацій. Площа маленька, а будинки на ній, наче іграшкові. Чи то з цукрової глазурі, чи зі слонової кістки вирізьблені, чи з мережива виплетені. Хочеться простягнути руку і підвести до очей, аби помилуватися Ратушею, розміщеним навпроти домом короля чи знаменитим Манекен-Піс, що неподалік…
Переїзд до Франції.
Прибуття в Париж. Автобусна екскурсія по місту. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс’єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Лувр, Вандомська площа, Бастилія.
Вільний час.
Поселення в готель та ночівля.

День 4

Сніданок.
Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія «Слідами мушкетерів» (20€) Оспіваний Гюго Нотр-Дам де Парі оповитий тисячами загадок та легенд. Дехто каже, начебто середньовічні алхіміки зашифрували в його геометрії таємницю філософського каменя. Зміна епох і течій відбилася у його зовнішньому вигляді та інтер’єрі: романський стиль поступово змінюється готичним, а численні скульптури на фасадах символічно зображають історію християнства від гріхопадіння до Страшного суду.
Таємничий Латинський квартал манить своїми маленькими вуличками та ароматом запашної кави під неймовірні мотиви музики… Давні часи пам’ятають стіни Пантеону, легендарна Сорбонна, музей Клюні, площа Вівіані, арена Лютеції, Люксембурзький палац…
Рекомендуємо відвідати Лувр  (вхідний квиток 35€). Один із найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетінгів і до наших днів.
У Луврі збиралося все – цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року.
Рекомендуємо: круїз по Сені на кораблику  (дорослі 13,5€, діти 8€). Час дати перепочити своїм ногам та продовжити насолоджуватись знайомством з Парижем з борта круїзного кораблика, що курсує по Сені: острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро…
У вільний час Ви можете піднятися на Ейфелеву вежу (відвідання Ейфелевої вежі самостійно). Найбільш відома архітектурна пам'ятка Парижа, всесвітньо відома як символ Франції, названа на честь свого конструктора Густава Ейфеля. Місце паломництва туристів, яке за всю її історію відвідало майже чверть мільярда людей – найбільш відвідуване місце в світі. Сам конструктор називав її просто – 300-метровою баштою.
З оглядового майданчика 3-ої платформи в ясний сонячний день відкривається вигляд на околицю на відстань до 140 км.
23:00 – Рекомендуємо відвідати кабаре «Мулен Руж» (вхідний квиток 112€). Мулен Руж відоме на весь світ кабаре з феєричним танцювальним шоу і, звичайно, знаменитим традиційним французьким канканом. Французи говорять: «Хто був в Парижі і не відвідав Мулен Руж, той не зможе до кінця зрозуміти, що ж таке Париж». Адже Мулен Руж – це теж частина історії Парижа, це більше, ніж мелодраматична історія, розказана в однойменному фільмі, це – символ. Символ надій, що збулися і нездійснених, розбитих сердець, творчості і пороку, краси і неподобства, що з'єдналися.
Ночівля в готелі.

День 5

Сніданок.
Вільний час.
Рекомендуємо: Діснейленд (70€). Не лише діти, але і дорослі, відвідавши це дивне місце, ніколи не зможуть його забути. Тут починаються дивні пригоди і здійснюються чудеса. Тут кожен знаходить щось захоплююче для себе.

Піша екскурсія по Монмартру  (20€).  Монмартр ще пам'ятає ті часи, коли його схили покривали густі виноградники і вітряні млини, коли тут селилася лише убога богема – поети, музиканти, художники, які потім стали гордістю і славою Франції і влаштувалися в музеях.
Згодом Монмартр став центром нового мистецтва і творчості. І хоча зараз це вже історія, життя Монмартра продовжує бити ключем. Як і раніше тут можна купити маленький шматочок Парижа, збережений на полотні, упакувати і відвести з собою.
А від базиліки Сакре-Кер відкривається такий неповторний пейзаж, що, здається, годі й мріяти про кращий! Париж звідси – як на долоні

 
Ночівля в готелі.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
8:30 - Рекомендуємо поїздку у Версаль  (35€ дорослі, 20€ діти до 17 років). Цей палац вирізняється такою розкішшю і вишуканістю, що став не лише прекрасним пам'ятником європейського мистецтва, але і візуальним втіленням монаршої величі. «Я лаяв Людовика XIV, який витратив на Версаль двісті мільйонів доларів, коли людям не вистачало на хліб, але тепер я його пробачив. Це незвичайно красиво. Ти дивишся, і намагаєшся зрозуміти, що це все сьогодення, що ти на землі, а не в садах Едему і ти майже готовий повірити, що це обман, лише казковий сон.» Марк Твен.
13:30 - переїзд у Кьольн (туристи, які залишились в Парижі, самостійно добираються до Версалю приміською електричкою, яка є продовженням лінії метро - простіше не буває).
Поселення в готель та ночівля.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по Кьольну (пересування по місту громадським транспортом).  Кьольн – це не просто місто, це відчуття… відчуття легкості, радості та домашнього затишку. Його вельмишановний вік підтверджують дивом збережені з римських часів споруди, а велич сьогодення відображає всесвітньовідомий Домський собор, університет, філармонія та безліч музеїв. Екскурсія по Кьольну знімає з нього усі маски та відкриває справжнє обличчя цього мистецького, виставкового та туристичного осередку.
Вільний час.

 
Переїзд до Польщі.

Поселення в транзитний готель та ночівля.

День 8

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Вроцлав.
Оглядова екскурсія по місту. Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одер блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав… і здається, що все місто гойдається на її хвилях. Тумський острів – найстаріша частина міста, яка приводить в захоплення кожного, хто тут побував. На центральній площі, однієї з найбільших у Європі, височіє ратуша – перлина готичної сілезької світської архітектури. Під час екскурсії у Вроцлав відчувається відразу, що життя тут вирує яскравими барвами, які створюють розкішну палітру вражень та емоцій.
Вільний час.
Поселення в транзитний готель та ночівля.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд в Україну.
Прибуття у Львів (ввечері, до 19:00).

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
до 16 лет
Больше 6 недель
12741 грн. 11820 грн.
Больше 5 недель
13048 грн. 12127 грн.
Больше 4 недель
13201 грн. 12280 грн.
Меньше 4 недель
13355 грн. 12434 грн.

Доплата за одноместное размещение/ночь
768 грн.
* на выезды, отмеченные звездочкой, сезонная доплата
461 грн.
предоставление визовой поддержки
307 грн.
услуги визового центра
614 грн.

 

Список необхідних документів для оформления Польскої візи

 


У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі **-***, сніданки;
 •  
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер.
 • супроовід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

Подарунок від фірми:

 • подарунок на пам'ять про Францію.


У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру –  106,83 грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 раза, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2,0 раза, від 75 до 79 років - 3,0 раза, від 80 до 84 років - 4,0 раза. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір 35€ для громадян України, послуги візового центру становить 20
 • надання візової підтримки – 10€
Транспорт Название тура Маршрут Период заездов Дней в туре Стоимость от
Французские этюдыЛьвов – Лейпциг – Брюссель – Париж – «Диснейленд» – Версаль – Кельн – Вроцлав – Львов24.03.2016 - 22.09.2016912741 грн.
Рассылка