info@fionatravel.com.ua

Франція – краса та кохання!

«Париж - це свято, яке завжди з тобою!»


Без нічних переїздів!

 

 Львів – Будапешт – Зальцбурґ – Страсбурґ – Париж – Руан – Довіль – Тровіль – Онфлер – Версаль – Мюнхен – Відень – Львів

 

 

 Франція, краса і кохання – нероздільні поняття! Автобусний тур в Париж.


3 ночі в Парижі!
Піднятись на Ейфелеву вежу, прогулятись Монмартром, побачити Версаль... – Париж пропонує багато прекрасного!
Можливість доїхати до Нормандії і побачити океан!
Зальцбург, Страсбург, Будапешт - всі міста в вартості туру.

 

Початок туру:

березеньквітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересень
24 14, 28 5, 19 23* 28* 11 22

 

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя
8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
14:00 – виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Переїзд до Будапешту. 

Чудовим знайомством із містом для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
Поселення в готель та ночівля.

Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.
9:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (вхідний квиток 200F≈1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
Вільний час.
Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанарій  + торгівельний центр «Кампона» (12€). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою! В Кампоні знаходиться TESCO, де варто придбати угорські «гастрономічні сувеніри»: вина, унікум, гусячу печінку, паприку.
Переїзд по території Угорщини.  Вільний час в Будапешті до 19:00.
Ночівля в транзитному готелі на території Угорщини.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Зальцбурґа. Оглядова екскурсія по місту. Орієнтовний початок оглядової екскурсії по місту 14:00, тривалість - 2 години. Це воістину одне з найкрасивіших міст Європи, яке відоме своєю багатовіковою історією. Зальцбурґ – це резиденція австрійських імператорів, яка захоплює і приголомшує своєю красою. Це місто-курорт невеликих розмірів. Вистачає декілька годин, щоб обійти його. Фортеця Хоензальцбург – символ міста, замок Хелльбрунн з великим затишним парком, монастир Бенедиктинців, будинок-музей Моцарта – тут завжди звучить Його геніальна музика.
Переїзд в Німеччину. 
Поселення в транзитний готель та ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Франції.
Прибуття у Страсбурґ. Оглядова екскурсія по місту.
Переїзд в Париж. Вечірня автобусна екскурсія по місту. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс’єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Лувр, Вандомська площа, Бастилія.
Поселення в готель та ночівля.

День 5

Сніданок.
Рекомендуємо екскурсію по Монмартру (20€). Монмартр ще пам'ятає ті часи, коли його схили покривали густі виноградники і вітряні млини, коли тут селилася лише убога богема – поети, музиканти, художники, які потім стали гордістю і славою Франції і влаштувалися в музеях.
Згодом Монмартр став центром нового мистецтва і творчості. І хоча зараз це вже історія, життя Монмартра продовжує бити ключем. Як і раніше тут можна купити маленький шматочок Парижа, збережений на полотні, упакувати і відвести з собою.
А від базиліки Сакре-Кер відкривається такий неповторний пейзаж, що, здається, годі й мріяти про кращий! Париж звідси – як на долоні…
Рекомендуємо відвідати Лувр  (вхідний квиток 35€). Один із найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетінгів і до наших днів.
У Луврі збиралося все – цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року.
Рекомендуємо: круїз по Сені на кораблику  (дорослі 13,5€, діти 8€). Час дати перепочити своїм ногам та продовжити насолоджуватись знайомством з Парижем з борта круїзного кораблика, що курсує по Сені: острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро…
У вільний час Ви можете піднятися на Ейфелеву вежу. Відвідування Ейфелевої Вежі самостійно. Найбільш відома архітектурна пам'ятка Парижа, всесвітньо відома як символ Франції, названа на честь свого конструктора Густава Ейфеля. Місце паломництва туристів, яке за всю її історію відвідало майже чверть мільярда людей – найбільш відвідуване місце в світі. Сам конструктор називав її просто – 300-метровою баштою.
З оглядового майданчика 3-ої платформи в ясний сонячний день відкривається вигляд на околицю на відстань до 140 км.
Ночівля в готелі.

День 6

Сніданок.
Вільний час.
Рекомендуємо відвідати Нормандію (55€) Тур у Нормандію дарує все або майже все – заспокійливі сільські пейзажі, вікові ліси, тепле море, нескінченні простори золотих пляжів, розкішні курорти… Чарівні старовинні міста Довіль, Трувіль, Онфлер і Руан оповиті зеленню лугів, осипані пелюстками яблунь, омиті кришталевими річками… Довгі століття увінчали ці землі славою і визнанням. Романська спадщина представлена численними абатствами, замками та фортецями; готичний період втілений у пишні собори та скромні сільські церкви, оточені тисячолітніми тисовими алеями…

 

Рекомендуємо відвідати кабаре «Мулен Руж» (вхідний квиток 112€). Мулен Руж відоме на весь світ кабаре з феєричним танцювальним шоу і, звичайно, знаменитим традиційним французьким канканом. Французи говорять: «Хто був в Парижі і не відвідав Мулен Руж, той не зможе до кінця зрозуміти, що ж таке Париж». Адже Мулен Руж – це теж частина історії Парижа, це більше, ніж мелодраматична історія, розказана в однойменному фільмі, це – символ. Символ надій, що збулися і нездійснених, розбитих сердець, творчості і пороку, краси і неподобства, що з'єдналися. Програма шоу містить номери з оголеними танцівницями – «topless», тому спочатку варто подумати перед тим, як пропонувати цю програму дітям.

 
Ночівля в готелі.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
Рекомендуємо поїздку у Версаль  (35€ дорослі, 20€ діти до 17 років). Цей палац вирізняється такою розкішшю і вишуканістю, що став не лише прекрасним пам'ятником європейського мистецтва, але і візуальним втіленням монаршої величі. «Я лаяв Людовика XIV, який витратив на Версаль двісті мільйонів доларів, коли людям не вистачало на хліб, але тепер я його пробачив. Це незвичайно красиво. Ти дивишся, і намагаєшся зрозуміти, що це все сьогодення, що ти на землі, а не в садах Едему і ти майже готовий повірити, що це обман, лише казковий сон.» Марк Твен.
13:00 - переїзд в тразитний готель (туристи, які залишились в Парижі, самостійно добираються до Версалю приміською електричкою, яка є продовженням лінії метро – простіше не буває).
Поселення в транзитний готель та ночівля.

День 8

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Мюнхен. Оглядова екскурсія по місту. Орієнтовний початок оглядової екскурсії по місту 11:00, тривалість - 2 години.  Мюнхен – це легенда  Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються  захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам’ятками (Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція…) та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.
14:30 - переїзд до Угорщини.
Переїзд у Дьор. Прекрасний і багатоликий Дьор розкинувся на квітучих берегах трьох повноводних рік. Гордий та незалежний він завжди зустрічав ворогів зброєю і відсіччю, а для гостей був щедрим і привітним. Незважаючи на всі негоди, місто є домівкою добра, радості та щастя…
Старі вулички приводять до красивих будинків, палаців та храмів… Площа Сечені, Церква кармелітів, Єпископський замок, Кафедральний собор й досі бережуть у своїх стінах пам’ять про славне минуле.
Поселення в готель та ночівля.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
9:00 – Рекомендуємо: екскурсія «Віденська симфонія» (35€ ). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана. Орієнтовний час початку оглядової екскурсії 11:00, її тривалість - 3 години.
Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років) В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш. Повернення в Будапешт.
Повернення в Дьор.
Переїзд в транзитний готель та ночівля.

День 10

Сніданок. Виселення з готелю.
Ранковий виїзд в Україну.

Прибуття у Львів (ввечері, до 19:00).

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
до 16 лет
Більше 6 тижнів
13508 грн. 12587 грн.
Більше 5 тижнів
13815 грн. 12894 грн.
Більше 4 тижнів
13969 грн. 13048 грн.
Менше 4 тижнів
14276 грн. 13355 грн.

Доплата за одномісне розміщення/ніч
768 грн.
на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата
461 грн.

 

Список документів для оформлення Угорської візи

 

 

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі ***, сніданки шведський стіл,
   
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер;
 • супроовід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

Подарунок від фірми:

 • подарунок на пам'ять про Францію.


У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • индивидуальное медицинское страхование на период тура - 118,7 грн., страховая компания Граве Украина, ассистирующая компания Mondial assistance, программа страхования «Standard». Если возраст туриста до 1 года (не включительно) - коэффициент страхования увеличивается в 4 раза, если возраст туриста от 1 до 3 лет включительно - в 1,5 раза, от 60 до 65 лет - в 1,5 раза, от 66 до 75 лет - 2 раза, от 76 до 80 лет - 3 раза, от 81 до 85 лет - 4 раза. Лица старше 85 лет на страхование не принимаются;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір 35€ для громадян України.
 • послуги візового центру – 20€ (якщо подача через візові центри в Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі).
 • предоставление визовой поддержки - 10€
Транспорт Название тура Маршрут Период заездов Дней в туре Стоимость от
Франция - красота и любовьЛьвов - Будапешт - Зальцбург - Страсбург - Париж - Руан - Довиль - Тровиль - Онфлер - Версаль - Мюнхен - Вена - Львов24.03.2016 - 22.09.20161013508 грн.
Рассылка