info@fionatravel.com.ua

Знайомтесь, Іспанія!

 

 Львів – Краків – Вроцлав – Нюрнберг – Ліон  – Коста Брава – монастир Монтсерат – Барселона – Бесалу – Жирона – Фігейрас – Ніцца – Монако – Зальцбург – Краків – Львів

 

 

Незабутня запальна Іспанія залишиться в твоєму серці...

 

6 країн в одному турі!
3 дні на морі в Іспанії або
ближче знайомство з цією країною!
Харчування НВ в Іспанії!Екскурсії по Європі і 3 дні на морі в Іспанії! Автобусний тур в Іспанію.

 • Ночівлі на узбережжі Коста Брава…
 • Одна з найвизначніших каталонських пам’яток - монастир Монтсеррат.
 • Екскурсія завжди сонячною Барселоною.
 • Відвідування неординарного музею Сальвадора Далі в Фігейрасі.
 • Елітна Ніцца в вартості туру!
 • Відвідайте країну розкоші Монако!
 • Можливість розважитись в величезному Аквапарку в Кракові!
 • Вроцлав, Ліон, Зальцбург в вартості туру!

 І подарунок від фірми:

 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

 

Початок туру:  

травень червень липень серпень
17 21* 12* 9*

 

 

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.

 

 
8:30 – Виїзд зі Львова. Проходження кордону. Переїзд по території Польщі.

 


Приїзд до Кракова.

 


Рекомендуємо: Аквапарк (вхідний квиток 12€). Що може бути краще після переїзду! А ще й один з найбільших у Східній Європі: 8 незабутніх гірок загальною довжиною 740 м, найбільша з яких має довжину 201 м і висоту 18,5 м. Тут знаходиться відома «чорна труба» зі спеціальною підсвіткою і звуковими ефектами. І… фонтани, гідромасажі, джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, стінки для альпіністів…
Не забудь купальний костюм!!! У разі успішного проходження кордону. 
Поселення в готелі та ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія в Соляні копальні Велічка (25€ дорослі, 20€ діти до 12 років). Підземні лабіринти довжиною понад 300км, соляні озера, штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св. Кінгі на глибині 101м – це варто побачити! В копальню варто захопити з собою теплі речі.
Переїзд у Вроцлав. Оглядова екскурсія по місту.  Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одер блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав… і здається, що все місто гойдається на її хвилях. Тумський острів – найстаріша частина міста, яка приводить в захоплення кожного, хто тут побував. На центральній площі, однієї з найбільших у Європі, височіє ратуша – перлина готичної сілезької світської архітектури. Під час екскурсії у Вроцлав відчувається відразу, що життя тут вирує яскравими барвами, які створюють розкішну палітру вражень та емоцій.
Вільний час.
Поселення в транзитному готелі та ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

 


Переїзд у Нюрнберґ. Оглядова екскурсія по місту. 

 

Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що  відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п'ятикілометрову стіну і замок Кайзербург, а також - відвідати музей іграшки.
Вільний час.

 
Поселення в транзитному готелі та ночівля.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.

 


Переїзд у Ліон. Оглядова екскурсія по місту.  Дві блискучі  нитки повноводної Рони та її молодшої сестри Сони вже друге тисячоліття обвивають гордий та великий Ліон. Розквітчані вивісками численних галерей, кав’ярень та ресторанів вулиці вже у поважному віці, проте вони й досі сповнені дивовижної сили та енергії. Саме тут була зведена перша християнська церква та надрукована перша книга французькою мовою. Тільки в Ліоні ще можна побачити давні галлоримські французькі театри, середньовічні базиліки та найстаріший у світі астрономічний годинник, відвідати знаменитий музей, заснований братами Люм’єр, зануритися в аромати легендарних молодих вин, неповторної кухні та пізнати давні таємниці шовкопрядіння…
Вільний час.
Поселення в транзитному готелі та ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю.

 


Переїзд на узбережжя Коста Брава.

 


Поселення в готель.Вільний час.

 


Рекомендуємо екскурсію до монастиря Монтсеррат (45€ дорослі, 40€ діти). Монастир Монсеррат. Величезне серце Каталонії, зачаровує своїм легендарним виникненням. На горизонті височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Монсерратська Чорна Діва з немовлям на руках, допомагає вірити у здійснення найзаповітніших бажань, а жінкам знайти щастя материнства. Прикрашені скульптурними творами і майолікою стежки цього музею під відкритим небом розтягнулися мов неосяжний  лабіринт загадок та спогадів.

 


Ночівля на узбережжі Коста Брави.

День 6

Сніданок.

 


8:00 – екскурсія «Запальна Барселона» (35€). При одній лише згадці назви столиці Каталонії, меломанам тут же чується голос Фредді Мерк'юрі і Монсеррат Кабальє з їх піснею «Барселона», а футбольним уболівальникам – гул трибун під час матчу клубу «Барселона» і, скажімо, «Челсі». Але Барселона – це не тільки геніальна пісня і назва футбольного клубу. Це ще й неймовірної краси пагорби, що дали назву кварталам міста, дивовижна архітектура та відчуття занурення в сон, який стає реальністю. Знайомство з цим прекрасним містом розпочинається з площі Каталонії, далі парк Цитаделі, Олімпійський порт, проспект Колумба і пам’ятник Колумбу, площа Іспанії, Олімпійський стадіон, оглядовий майданчик пагорба Монтжуїк.

Вільний час. Пропонуємо на вибір:

Рекомендуємо: екскурсія «Гауді та його шедеври» (20€). Особливу неповторність Барселоні надають роботи видатного архітектора Антоніо Гауді. «Геній чи божевільний?» – це питання мучило багатьох в свій час. Мабуть, правильна відповідь: і те, і інше. Його колоритні, самобутні, неперевершені роботи стали спадком не тільки Іспанії, а й усього світу. Екскурсія розпочинається з Пасеч де Грація, на якій знаходяться декілька основних робіт Гауді, далі огляд вершини його творчості – храму Святого Сімейства (Саграда Фамілія), який став символом Барселони, відвідання парку Гуель, який став місцем для втілення найсміливіших фантазій автора, а далі Ви зможете побачити будинок, стіни якого нагадують хвилі моря – Каса Міла. Для тих, хто купив екскурсію «Запальна Барселона»

Екскурсія по Готичному кварталу Барселони  (15€). Готичний квартал, одна з найстаріших частинок Барселони, в якій історично сплітаються залишки римської імперії та середньовічних часів. Старе місто, що заповнене вуличками з кам’яних споруд, не залишає шансів втриматися від його чарів. Архітектурний ансамбль будівель постає в ідеальній гармонії з бастіонами давньоримських стін, а резиденції каталонських королів,що вирізняються своєю бездоганністю, бачили багато подій життя Іспанії.Для тих, хто купив екскурсію «Запальна Барселона»Рекомендуємо пристрасний вечір Фламенко  (вхідний квиток 50€ дорослі, 45€ діти). Фламенко – це особливий світ, що має не лише свої традиції та звичаї, але й свою мову. Запальний ритм гітари і стукіт підборів, краса ліній, пластичність і точність рухів рук, витонченість форм, дріб кастаньєт, стогін розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти… Циганська пристрасть, витончені рухи індійських танців та спокусливість арабських – все злилося во єдине. Спів, то затихає десь за межами звуку, то вибухає в шаленому вираженні всієї гами людських почуттів – від глибокої скорботи до шаленої радості. Танцюрист танцює так, наче за плече його тримає сама смерть. Як вдалося досягти такої багатогранності в одному танці, не знає ніхто. Ясно лише одне – готувала його душа справжнього іспанця. У вартість входить вино під час шоу.

 


Ночівля на узбережжі Коста Брави.

День 7

Сніданок. Вільний день.

 

Незабутню екскурсію «Нерозгадані секрети Бесалу та Жирони»  (35€). Бесалу недарма називають візитною карткою Іспанії, адже вишуканий аристократичний дух зберігся у ньому ще з VIII століття - часу його розквіту. Римський міст, церкви Святого Петра, Sant Vinsent і Casa Llaudes… Уже сама згадка про ці величні пам’ятки романського стилю пробуджує уяву. Справжніх гурманів тут чекає особливий сюрприз – музей сиру, де можна скуштувати та придбати ці шедеври кулінарії. Думаєте, це все? Ні, найцікавіше попереду - у місті Жирон! Ви б ні за що не пробралися до нього у середні віки, адже невипадково його називали «містом тисячі облог». Історичний центр - бульвар Лібертат - розташований над рікою Оньяр. Вузькі вулиці переплітаються між собою та приводять захопленого туриста до площі Джосеп-Ферратор-і-Мора з монастирем Сан-Домінік, до величного пам’ятника культури бароко - Кафедрального собору та монистиру Олін. Хто знає, куди ви потрапите далі, адже на кожному кроці тут справжня магія!

 


та вільний час на пляжі Коста Брави!!!
Ночівля на узбережжі Коста Брави.

День 8

Сніданок. Виселення з готелю.

 

  
Переїзд в Фігейрас.
Рекомендуємо відвідати музей Сальвадора Далі  (вхідний квиток 15€).Екскурсія з гідом.
Переїзд до Ніцци.

 


Поселення в готелі та ночівля.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю.

 


09:00 - оглядова екскурсія по "Ніцца – серце рів'єри".  Променад де Англес, Негреску, Массен – слова, які хвилюють слух та бентежать уяву. Англійський бульвар... Ця довга, широка набережна, що тягнеться вздовж бухти Ангелів від центру Ніцци з пальмами, красивими площами і розкішними готелями – символ Рів'єри. Найзначніша будівля тут – готель «Негреску». Музей Массена та величний Середземноморський Палац. Пагорб Шато, звідки відкривається прекрасний вигляд на старе місто та пляжі. Ви ніколи не забудете ласкаве тепле море, людні площі й тихі вулички, дивовижне нічне життя і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього незвичайного міста.

 

 
Вільний час.

 

Рекомендуємо екскурсію в Монако – "Королівство мрій"  (45€).  І ось – райський куток, князівство Монако.
Княжий Палац, в якому розташована резиденція правлячої сім'ї Монако – Грімальді. Площа перед Палацом, оточена батареєю гармат, відлитих в епоху Людовика XIV. Сади Святого Мартіна, розбиті в Старому місті, звідки відкривається прекрасний вигляд на море, а серед сосен, агав та алое розмістилися фонтани і бронзові статуї.
Монте Карло – центр світського життя князівства, де основні події розгортаються довкола площі Казино. Ви можете відвідати одне з найстаріших та найбільш респектабельних казино світу та випробувати своє щастя. Бажаємо удачі!!!

 


Нічний переїзд до Зальцбурга.

День 10

Прибуття в Зальцбург.

 

Оглядова екскурсія «Симфонія міста».  Це воістину одне з найкрасивіших міст Європи, яке відоме своєю багатовіковою історією. Зальцбурґ – це резиденція австрійських імператорів, яка захоплює і приголомшує своєю красою. Це місто-курорт невеликих розмірів. Вистачає декілька годин, щоб обійти його. Фортеця Хоензальцбург – символ міста, замок Хелльбрунн з великим затишним парком, монастир Бенедиктинців, будинок-музей Моцарта – тут завжди звучить Його геніальна музика.

 


Вільний час.

 

Рекомендуємо провести вечір в Августинській пивоварні – найбільшій пивоварні Австрії  (30€ дорослі, 20€ діти до 12 років).


Поселення в готелі та ночівля.

День 11

Сніданок. Виселення з готелю.

 


Переїзд у Краків.

 

Вечірня оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!

 


Переїзд та поселення в транзитному готелі та ночівля.

День 12

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Україну. Проходження кордону.

 


І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам'ять!

 

Прибуття у Львів (ввечері, до 19:00).

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
до 16 лет
Больше 6 недель
17806 грн. 17192 грн.
Больше 5 недель
18113 грн. 17499 грн.
Больше 4 недель
18420 грн. 17806 грн.
Меньше 4 недель
18727 грн. 18113 грн.

доплата за одноместное размещение/ночь
768 грн.
* на выезды, отмеченные звездочкой, сезонная доплата
1842 грн.
стоимость услуги визового центра составляет
614 грн.
предоставление визовой поддержки
307 грн.

 

Список необхідних документів для оформлення Польської візи

 

 

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання у готелях ** - ***, сніданки, в Іспанії - сніданки та вечері;
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою.
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

Подарунок від фірми:

 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру –  142,08 грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 раза, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2,0 раза, від 75 до 79 років - 3,0 раза, від 80 до 84 років - 4,0 раза. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення;
 • консульський збір 35€ для громадян України;
 • послуги візового центру 20
 • надання візової підтримки – 10€ 
Транспорт Название тура Маршрут Период заездов Дней в туре Стоимость от
Знакомьтесь, ИспанияЛьвов - Краков - Вроцлав - Нюрнберг - Лион - Коста Брава - монастырь Монтсеррат - Барселона - Бесалу - Жирона - Фигейрас - Ницца - Монако - Зальцбург - Краков - Львов17.05.2016 - 09.08.20161217806 грн.
Рассылка