info@fionatravel.com.ua

Загадкова Італія!

 

Львів – Краків – Вроцлав – Верона – Мілан – Венеція – Львів

 

 

Краків, Верона, Венеція у вартості туру!
Вроцлав, Мілан, озеро Гарда у програмі туру!


Початок туру:

лютий

березень

квітень травень червень липень серпень вересень

21

7, 21

 4,18,29мп  2мп,9,23  13,27*  11*,25*  8*,15  12,26

 

 

 

Країна, яку нікому не вдалось розгадати. Автобусний тур в незрівнянну Італію.

 


Чарівне місто всіх закоханих – Верона!
Обов’язково відвідайте озеро Гарда – справжнє диво природи!
Побувайте в Мілані, столиці моди і футболу.
Місто на воді Венеція в вартості туру!
Захоплююча прогулянка Венеціанськими каналами.
В програмі розкішний Палац Дожів!
Незабутні екскурсії в Кракові – Казімірж і Королівські палати.
Красивий Вроцлав в програмі туру.

 

 

 

 

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя.

8:30 – Виїзд на кордон. Приїзд до Кракова.
Час на обід.

 
Рекомендуємо: Аквапарк  (10€). Що може бути краще після переїзду! А ще й один з найбільших у Східній Європі: 8 незабутніх гірок загальною довжиною 740 м, найбільша з яких має довжину 201 м і висоту 18,5 м. Тут знаходиться відома «чорна труба» зі спеціальною підсвіткою і звуковими ефектами. І… фонтани, гідромасажі, джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, стінки для альпіністів…
Не забудь купальний костюм!!!
Поселення в готелі та ночівля.

День 2

Сніданок. Вільний день.

 
Рекомендуємо: екскурсію у місто каналів та мостів Вроцлав  (35€). Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одер блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав… і здається, що все місто гойдається на її хвилях. Тумський острів – найстаріша частина міста, яка приводить в захоплення кожного, хто тут побував. На центральній площі, однієї з найбільших у Європі, височіє ратуша – перлина готичної сілезької світської архітектури. Під час екскурсії у Вроцлав відчувається відразу, що життя тут вирує яскравими барвами, які створюють розкішну палітру вражень та емоцій.

 
Час на обід. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

 
Оглядова екскурсія по Кракову «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок (вхідний квиток 10€), Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!
Вільний час.
Час на обід.

 
Рекомендуємо: екскурсія «Незабутній Краків» - по Казіміржу (15€).  Давній район Кракова Казімірж до сьогодні береже історію, культуру, звичаї та традиції єврейської нації. У лабіринтах його вулиць з невеличкими будівлями панує зовсім інший світ, відчувається дух Старого міста. У численних маленьких крамничках зі старовинними речима, поряд із звичайними предметами, знаходяться справжні раритети. Духовне життя мешканців концентрується у численних синагогах: Стара синагога, Рему, Висока, Ісаака, Купа… Культура й далі продовжує процвітати, втілюючись у різноманітних концертах, тематичних ресторанах, кафе та книгарнях.

 
Рекомендуємо: відвідання Королівських палат (15€). Королівські палати, в які ведуть пишні кам’яні портали, прикрашені витонченими камінами й печами, що вкриті яскравим розписним кахлем. Стіни, оббиті шкірою із золотими малюнками, неповторні меблі епохи Ренесансу, мальовані й різьблені стелі, бронзові підсвічники, унікальна колекція гобеленів, – створюють для очей і душі картину воістину королівського бенкету…

 
Нічний переїзд до Італії.

День 4

Прибуття у Верону. 

 
Оглядова екскурсія «Столиця закоханих». Це місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєтти. Про них нагадують будинок Монтеккі та будинок Капулетті, в дворику якого стоїть бронзовий пам'ятник Джульєтті. Кажуть, якщо доторкнутись красуні, успіх в коханні гарантовано, а поцілунок під знаменитим балконом – мрія багатьох закоханих пар, які залишають на стінах будинку свої автографи у вигляді сплетених разом імен та сердечок.
Вільний час.
Час на обід.

 
Рекомендуємо: екскурсію "Озеро Гарда – неймовірного творіння природи" (45€). 

 
Поселення в готелі та ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний день.

 
Екскурсія «Столиця моди та футболу» до Мілану  (45€). Мілан – столиця моди, діловий центр Європи. Це одне з найстародавніших міст Італії і її фінансовий центр. Аристократичний дух Італії на Пьяцца Дуомо, театр Ла Скала, безліч музеїв та соборів з розписами Леонардо да Вінчі – все це можна відчути у Мілані. Галереї мод, знамениті у всій Італії нічні клуби, шопінг, де кожна річ буде по-своєму безцінна. Мілан – це прекрасне поєднання античності, сучасності та незалежності. Час на обід.

 
Переїзд в сторону Венеції. Поселення в готелі та ночівля.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю.

 
Переїзд до Венеції. Оглядова екскурсія «Перлина Адріатики». 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.
Вільний час.
Час на обід.

 
Рекомендуємо екскурсію на кораблику «Краса Венеціанської лагуни»  (25€). У пам’яті мандрівника назавжди залишаються відбиті у воді найтонші кам’яні мережива чудових палаців венеціанської знаті. Повторюється їхній химерний орнамент, подвоюється різнобарвний малюнок стін, створюючи майже казковий образ… Подорож знайомить із Слов’янською набережною, знаменитим островом Лідо, де проходить венеціанський кінофестиваль, островами Сан-Ладзаро-дельї-Армені та Мурано, церквою св. Миколая, фортом Сан-Андреа ді Лідо, де був ув’язнений Казанова.


Рекомендуємо відвідати Палац Дожів  (25€).  Палац Дожів відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів.

  
Нічний переїзд на Україну.

День 7

Прибуття у Львів (до 20:00).

 
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру! І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидь в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуй львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ти ще такої смакоти не куштував.

 

Одним словом – залишайся у Львові!

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
до 16 лет
Больше 6 недель
8136 грн. 7522 грн.
Больше 5 недель
8443 грн. 7829 грн.
Больше 4 недель
8596 грн. 7982 грн.
Меньше 4 недель
8903 грн. 8289 грн.
Программа тура на Майские праздники!

доплата за одноместное размещение/ночь
768 грн.
* на выезды, отмеченные звездочкой, сезонная доплата
307 грн.
Стоимость услуги визового центра составляет
614 грн.

 

Список необхідних документів для оформлення Польської візи

 


У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелях **-***, сніданки;
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер.
 •  супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

 

Подарунок від фірми:

 • подарунок на пам'ять про Італію;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру –  52,92 грн; страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 рази, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2 рази, від 75 до 79 років - 3 рази, від 80 до 84 років - 4 рази. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • факультативні програми;проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • проїзд морським трамвайчиком до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 15€) в обидві сторони;
 • туристичний збір в готелях Італії – 6€/особа;
 • консульський збір 35€ + 20€ послуги візового центру для громадян України.
Транспорт Название тура Маршрут Период заездов Дней в туре Стоимость от
Загадочная Италия!Львов – Краков – Вроцлав – Верона – Милан – Венеция – Львов21.02.2015 - 26.09.201578136 грн.
Рассылка