info@fionatravel.com.ua

Непревзойденная Италия!

Львів – Верона – Флоренція – Піза – Сієна – Сан-Джіміньяно – Чінкве-Терре – Рим – Ватикан – Тіволі – Неаполь – Помпеї – Ріміні – Сан-Марино – Венеція – Львів


Краса, досконалість, натхнення, магія, велич – це все Італія!!!!

Тур без нічних переїздів

Бездоганна Італія за 12 днів! Тур в Італію з дуже насиченою програмою.

 

Початок туру:  

квітеньтравеньчервеньлипеньсерпеньвересень
12 17 21* 26* 16 20

 

 

День 1

 Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми
8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
14:00 – виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Переїзд в транзитний готель.
Поселення в готель та ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд по території Словенії до Верони.
18:00 - оглядова екскурсія «Столиці закоханих». Це місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєтти. Про них нагадують будинок Монтеккі та будинок Капулетті, в дворику якого стоїть бронзовий пам'ятник Джульєтті. Кажуть, якщо доторкнутись красуні, успіх в коханні гарантовано, а поцілунок під знаменитим балконом – мрія багатьох закоханих пар, які залишають на стінах будинку свої автографи у вигляді сплетених разом імен та сердечок.
Вільний час.
Поселення в готель та ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Флоренції. Оглядова екскурсія «Колиска мистецтва». Ви побачите шедеври архітектури – Кафедральний собор Санта-Марія дель Фьорі, дзвіницю Джотто, церкву Санта Маргаріта, будинок Данте, усипальню великих людей Італії – церкву Санта Кроче. Палац Юстиції і палац Гонді уразять Вас своєю пишністю. Ви будете захоплені красою палацу Барджелло і лоджією Синьорії. На площі Синьорії знаходиться справжній музей просто неба. Тут представлені роботи Мікеланджело, Донателло, Челліні, Джамолоньї. Ви також відвідаєте Старий палац, побуваєте на Понті Веккіо і побачите Порчелліно, який неодмінно здійснить ваші бажання.
Вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія до Пізи – міста Падаючої вежі та відомого в Італії університету(35€). Піза до наших днів зберегла свій аристократизм і добре ім'я, свої елегантні будівлі уздовж набережних. Кампо ді Міраколі (Поле Чудес) – головна площа Пізи, на якій розташований великий архітектурний комплекс, що складається з 4 будівель: собору Святої Марії Ассунти, Падаючої вежі, баптистерія і кладовища Кампосанто. До сьогодні Піза сполучає свій туристичний вигляд із повсякденним життям, поте все більше перетворюється на місто-музей. Повернення у Флоренцію.
Поселення в готель та ночівля.

День 4

Сніданок. Вільний день.
Рекомендуємо екскурсію «Мальовничими стежками Тоскани» з відвідуванням міст Сієни та Сан-Джіміньяно (40€).  Пориньте на один день в п'янку атмосферу регіону Тоскана, який з давніх часів славиться культурою виноробства і дбайливим ставленням до пам'ятників старовини. В адміністративному центрі Сієна ви можете на власні очі побачити знаменитий Сієнський собор (Дуомо) і романтичну площу у формі морської раковини, яка носить назву Пьяцца дель Кампо. У Сан-Джіміньяно вас чекають 14 веж епохи Середньовіччя і знаменитий музей мистецтв. А долина К'янті зустріне вас мальовничими дорогами та незвичайної краси пейзажами. Вона вважається батьківщиною вин, і недарма, адже практично кожен з її жителів, користуючись безмежним теплом і сонцем, обробляє виноградники і з радістю пригощає гостей. Повернення в Флоренцію.
Ночівля в готелі.

День 5

Сніданок. Вільний день в Флоренції.
Рекомендуємо поїздку «Чінкве-Терре – перли, розсипані уздовж узбережжя» (60€).  Скелясте, звивисте узбережжя Лігурійського моря тільки на перший погляд здається непривітним і похмурим. Варто придивитися - і ви побачите, що в своїх бухтах воно таїть п'ять чудових сіл, які разом складають національний парк Чінкве-Терре. Засновані в епоху Середньовіччя, вони ввібрали в себе все найкраще з кожного минулого століття. Тут є мальовничі неходжені стежки, захисні споруди, покликані захищати мирних жителів від піратів, а також причали, від яких ось вже багато століть вирушають на промисел рибалки. Привітні мешканці сіл із задоволенням пригощають гостей дарами своєї щедрої землі і моря - рибою, оливками і виноградом. Процвітає тут і культура виноробства, тому вас чекає приємна дегустація напоїв. Повернення у Флоренції. 
Ночівля в готелі.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до столиці Італії – Риму. Оглядова екскурсія по місту.  Вічна магія Риму полягає в умінні поєднувати стародавнє і сучасне. Імперії підносилися і переживали занепад, старі боги замінювалися новими, але Рим залишається Римом. Це місто живих і незабутніх образів: вид удосвіта з найвищого пагорба – Яникула, колони і руїни храмів Римського Форуму, купол Собору Св. Петра на фоні яскравих багряних фарб заходу – все це залишає в пам'яті глибокий слід.
«Вічне місто», «Місто на семи пагорбах», «Праматір міст» – якими тільки іменами і епітетами не нагороджували древнє місто за майже три тисячі років його існування. А ще, якщо назву міста – Roma – прочитати навпаки, то вийде Amor – любов, проте, це є просто справедливим збігом. Тривалість екскурсії - 3 години.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ВИКЛЮЧНО ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!
Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію «Магія вечірнього Риму» (20€). З настанням бузкових сутінків, ніч вкриває пеленою таємничості всю давню історію вічного та великого Риму. Романтична атмосфера далекого минулого дивовижно поєднується із чаруючою грою світла і тіней, манить своєю загадковістю та незбагненністю… В мить, перед очима відкривається безліч  неосяжних скарбів… У непроглядній темряві загадково мерехтять колони, прекрасні статуї та силуети величних палаців і соборів на П’яцца Колонна, П’яцца Монтечіторіо, П’яцца Мадамо, П’яцца Навона. І тільки у різнобарвних променях вечірнього світла розкривається вся краса фонтану Треві. Коли б Ви до нього не потрапили – взимку або влітку, вдень або вночі, випадково чи навмисне, не забудьте кинути у фонтан монетку, щоб повернутися у Рим, і ще раз подарувати собі Щастя.
Поселення в готель та ночівля.

День 7

Сніданок. Вільний день.
8:30 – – екскурсія у Неаполь (55). Найбільш суперечливе місто Італії, в яке або до нестями закохані, або ненавидять. Неаполь – незвичайний, живий і яскравий, де кожен квартал – окреме містечко, кожна вулиця – декорація до яскравого шоу, і все навкруги здається начерками до ще ненаписаної опери. Прожиті віки нагородили місто незліченними скарбами: Археологічний музей, Національний музей і галерея Камподімонте, Монастир Сан Мартіно і музей Сан Мартіно, Новий Замок, Королівський Палац, капела Сан Дженарро. А десь, глибоко з-під землі чується таємничий подих минулого, де у підземному місті ховаються від світла старовинні ритуальні склепи і святилища, античні печери, середньовічні підземні ходи та секретні тунелі Бурбонів. Тут в єдине ціле поєднується благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і стародавні традиції, святість та порок… Мешканці Неаполя завжди знають як насолодитися життям і запрошують всіх розділити з ними цю радість. Орієнтовний початок екскурсії по місту 12:00.
Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію у Помпеї (вхідний квиток 15€). Якщо Ви хочете побачити, як оживає древнє місто, то Помпеї – єдине місце на Землі, де можна поринути у цю магічну капсулу часу, яка перенесе у далекі античні часи. Крокуючи старими вулицями, варто зазирнути у тутешні крамниці, прочитати старовинні написи та помилуватися прекрасними мозаїчними підлогами вілл місцевих патриціїв. Зі стін деяких будинків у далечінь дивляться портрети їх власників. А у глибині великої площі над усіма спорудами височів храм Юпітера, по обидві сторони якого – дві тріумфальні арки. У храмі Аполлону й досі виблискує бронзова фігура цьому богу, а великий амфітеатр, наче завмер в очікуванні на наступні гладіаторські бої.
Повернення у Рим. Виїзд з Неаполя о 19:00.
Ночівля в готелі.

День 8

Сніданок. Вільний день в Римі.
Рекомендуємо: екскурсія по Ватикану  (вхідний квиток 35€). Ватикан – унікальне місто-країна, місто-музей з яким нерозривно пов'язана історія Римської імперії. Це наче матеріальне втілення світу духовного, більш чистого і доброго. І не дивно, адже владика тут – релігія. Невипадково навіть все мистецтво підпорядковане єдиній темі і просякнуте священними таїнствами. Тут знаходиться справжня скарбниця творів мистецтв і пам'ятників архітектури, зберігаються реліквії християнства та унікальні творіння найвидатніших майстрів усіх епох. Захоплює подих велич Собору Св. Петра, що є світовим центром католицизму, Собор Св. Івана, Ватиканський (Папський) палац та його кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, безліч музеїв та знаменита на весь світ бібліотека… Звідси напрошується висновок, а чи не тому такий гарний Ватикан і всі твори мистецтва, що вони так чи інакше пов'язані з найпрекраснішим, що є у людині, – з вірою…
Рекомендуємо відвідати захоплюючі фонтани Тіволі (40€). Мрія античного світу, райський куточок відпочинку, по гаях якого впродовж віків прогулювалася імператори, аристократи та філософи… Сьогодні ж під час екскурсії в Тіволі ми можемо милуватися античними руїнами, прекрасними палацами та «віллою п’ятиста фонтанів», яка стала праобразом для створення Версаля та Петерґофа. Вілла д’Есте хоч і не виблискує музейним золотом, проте кожен куточок її парку чарує своєю розкішшю та витонченістю. В єдиний ансамбль поєднуються прекрасні фонтани, вікові дерева та ароматні квіти, створюючи чудову довершену композицію.
Ночівля в готелі.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю.
8:30 - переїзд в один із найпопулярніших курортів Адріатичного узбережжя – Ріміні. Оглядова екскурсія по місту. Вирушаючи в Італію, обов'язково відвідайте провінцію Ріміні, яка має багату історію і самобутню культуру. Перше, що варто відвідати - Arco D'Augusto (Арка Імператора Августа). Це найбільш древня арка римського походження в Італії. Крім того, цікаво буде також побачити Міст Тіберія, будівництво якого почалося ще за Августа. Серцем історичного центру Ріміні є готичний Храм Малатеста (Tempio Malatestiano. Культурним же центром Ріміні прийнято вважати Площа Кавур. На площі можна побачити легендарний фонтан "Шишка", яким колись захоплювався Леонардо да Вінчі. Також на площу виходять три палаци, збудовані у XIII-XVI століттях.  
Вільний час.
Поселення в готель та ночівля.

День 10

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час в Ріміні. Відпочинок на морі.
Рекомендуємо поїздку до мініатюрної країни Сан-Марино  (25€).  Країна-корабель, що плаває над безоднею століть… Про неї кажуть – «гора, яка стала республікою». Дивовижно, але Сан-Маріно не тільки одна з найменших держав у світі, але й найдревніша республіка в Європі, яка має не лише державний кордон і армію, а й власний календар, що відлічує історію від дня її заснування. Тому якщо Ви оберете тур з Сан-Маріно, то потрапите у сімнадцяте століття… Ця мініатюрна країна здається виросла зі скелі, і зі своїми фортецями, замками і зубчатими стінами гордовито підноситься на схилах всього лише однієї гори. Та незважаючи на крихітні розміри, все рясніє визначними пам’ятками: численні музеї, середньовічні замки, церкви, стародавні будинки…
19:00 – переїзд в готель.
Поселення в транзитний готель на території Італії та ночівля.

День 11

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Венеції. Оглядова екскурсія «Перлина Адріатики» (проїзд морським трамвайчиком до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 15€) в обидві сторони). Орієнтовний початок оглядової екскурсії по місту 10:30, тривалість - 2 години. 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.
Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію на корблику «Краса Венеціанської лагуни» з келихом шампанського (25€). У пам’яті мандрівника назавжди залишаються відбиті у воді найтонші кам’яні мережива чудових палаців венеціанської знаті. Повторюється їхній химерний орнамент, подвоюється різнобарвний малюнок стін, створюючи майже казковий образ… Подорож знайомить із Слов’янською набережною, знаменитим островом Лідо, де проходить венеціанський кінофестиваль, островами Сан-Ладзаро-дельї-Армені та Мурано, церквою св. Миколая, фортом Сан-Андреа ді Лідо, де був ув’язнений Казанова.
16:30 - переїзд до Угорщини.
Ночівля в транзитному готелі на території Угорщини.

День 12

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд по території Угорщини. Проходження кордону.
І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам’ять! DVD-диск про Італію.
Прибуття у Львів (ввечері, близько 24:00).

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
до 16 лет
Больше 6 недель
19648 грн. 19034 грн.
Больше 5 недель
20109 грн. 19495 грн.
Больше 4 недель
20416 грн. 19802 грн.
Меньше 4 недель
20569 грн. 19955 грн.

доплата за одноместное размещение/ночь
768 грн.
* на выезды, отмеченные звездочкой, сезонная доплата
461 грн.
надання візової підтримки
307 грн.

 

Список необхідних документів для оформлення Італійської візи

 

 

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі ***, сніданки шведський стіл;
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком.
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою.
 • супроовід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

Подарунок від фірми:

 • подарунок на пам'ять про Італію;

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру – 142,08 грн., страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста до 1 року (не включно) - коефіцієнт страхування збільшується в 4 рази, якщо вік туриста  від 1 до 3 років включно - в 1,5 рази, від 60 до 65 років - в 1,5 рази, від 66 до 75 років - 2 рази, від 76 до 80 років - 3 рази, від 81 до 85 років - 4 рази. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
 • факультативні програми;
 • проїзд у громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення;
 • проїзд морським трамвайчиком до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 15€) в обидві сторони;
 • туристичний збір в готелях Італії – 22€
 • консульський збір 35€ для громадян України;
 • послуги візового центру - 22€ (оплата здійснюється в гривнях по фіксованому курсу).
 • надання візової підтримки – 10€
Транспорт Название тура Маршрут Период заездов Дней в туре Стоимость от
Непревзойденная Италия!Львов - Верона - Флоренция - Пиза - Сиена - Сан-Джиминьяно - Чинкве-Терре - Рим - Ватикан - Тиволи - Неаполь - Помпеи - Римини - Сан-Марино - Венеция - Львов12.04.2016 - 20.09.20161219648 грн.
Рассылка